Fotografia ślubna Białystok

 

721.287.037

Witam

Są rzeczy, które musicie o mnie wiedzieć, jeśli chcecie bym pracował dla Was jako fotograf ślubny. Powinniśmy się bliżej poznać, gdyż emocje, które chcę uwiecznić, to coś bardzo intymnego. Fotografia ślubna nie może być przykrym obowiązkiem. Łatwiej otworzyć się przed osobą, którą znamy. Moja obecność w tak wyjątkowym dniu będzie wówczas bardziej naturalna. Będę z Wami całym sercem, a nie tylko dla Was. Fotograf ślubny jest osobą, z którą spędzicie kilkanaście najważniejszych godzin w Swoim życiu i musi to być osoba rozumiejąca Wasze potrzeby.

Coffee Bean Studios – fotografia ślubna Białystok


fotografia ślubna

Mam za sobą
0
niezapomnianych ślubów
oraz
0+
innych sesji

I musicie wiedzieć coś jeszcze …

… na pewno wzruszę się na Waszym ślubie. To niezwykle piękny moment, kiedy para ludzi pełna miłości i szczęścia przyrzeka sobie dozgonną wierność. Dlatego fotografia ślubna jest dla mnie szczególnie ważna. Jeśli jesteście jedną z takich par, chcę sfotografować Wasz ślub. Chcę tam być z Wami.

Przeczytajcie więcej !

jest jedna szansa by uchwycić wszystko

Zaręczyny ślub

sposób na piękne zdjęcia ślubne

Reportaż ślubny

Planowanie ślubu często zaczynają się ponad rok przed wyznaczonym terminem. Warto uwiecznić ich kulminację czyli przygotowania. Zgodnie z zasadami reportażu staram się w tym czasie być niewidoczny i jak najmniej ingerować. Zdjęcia ślubne z ceremonii i wesela również wykonuję w konwencji reportażu: jak najmniej ingerowania i pozowania. Oczywiście fotografia ślubna w jej klasycznej formie to też zdjęcia pozowane. Każdy z gości chce mieć mniej lub bardziej formalne zdjęcie z parą młodą – na takie zdjęcia najłatwiej znaleźć czas przed ceremonią albo na sali weselnej.

Przeczytajcie więcej!

Plener ślubny

Sesja plenerowa może być zaplanowana ze szczegółami, chętnie pojadę w Wasze ulubione miejsca. Możemy też plener ślubny zrobić spontanicznie. Wszystko zależy od Waszego temperamentu i oczekiwań. Otoczenie może być ważnym elementem fotografii, ale najważniejsza jest Para Młoda i uchwycone emocje. Wiele zdjęć wykonuję gdy para młoda jest w ruchy. Plener ślubny pozwala poświęcić więcej czasu na detale, takie jak ułożenie dłoni, głowy. Ale proszę się nie martwić – odpowiednie ustawienie pary młodej to moje zmartwienie.

Przeczytajcie więcej!

Sesja narzeczeńska

Doskonałym sposobem na przyzwyczajenie się do obecności fotografa ślubnego i aparatu jest sesja narzeczeńska. Dla wielu to pierwszy kontakt z profesjonalnym fotografem. Podczas sesji narzeczeńskiej możemy zaaranżować powtórkę z zaręczyn, albo po prostu przejść się na spacer w czasie którego będę robił zdjęcia. Taka sesja pozwala na zapoznanie się z moim sposobem pracy i poznanie mnie bliżej jako człowieka. W czasie reportażu ślubnego dźwięk migawki nie będzie Wam już obcy, będzie bardziej rozluźnieni i lepiej wyjdziecie na zdjęciach.

Przeczytajcie więcej!

Zdjęcia ślubne Białystok