Asia i Adam – stres przed sesją narzeczeńską

Coffee Bean Studiossesja narzeczeńskaLeave a Comment

stres przed sesją narzeczeńską

sesja narzeczeńska

na blogu
0
zdjęć
przekazano
0
zdjęć
kolorowych
77%
czano-białych
23%

Stres przed sesją narzeczeńską

Umówiliście się z fotografem na sesję narzeczeńską. To będą wasze pierwsze profesjonalne zdjęcia, a może już wcześniej stawaliście przed obiektywem. Zaczynacie czuć się niepewnie. Po co dałam się namówić, brzydko wychodzę na zdjęciach, nie lubię okazywać czułości gdy ktoś inny patrzy… Takie i inne wątpliwości mogą pojawić się w głowach narzeczonych. Stres przed sesją narzeczeńską jest jak najbardziej naturalny.
Sesja narzeczeńska, którą proponuję jako gratis do pakietu ślubnego jest właśnie po to, abyście mogli się przełamać. Abym mógł Wam pokazać, że każdy może ładnie wyglądać na zdjęciach, każdy ma ten ładniejszy profil a moim zadaniem jest go odnaleźć. Jeśli czujecie stres przed sesją zdjęciową to sesja narzeczeńska jest właśnie dla Was. To jest odpowiedni czas i miejsce aby się przemóc.
Nie warto tego trudnego momentu przekładać na ostatnią chwilę myśląc jakoś to będzie. Nie warto dokładać sobie dodatkowego stresu w dniu ślubu.

5 porad jak zwalczyć stres

Po pierwsze: odpowiednie nastawienie. Nie przejmujcie się tym, że coś może nie pójść do końca po waszej myśli. To tylko zdjęcia. Nie musicie ich nikomu pokazywać. Umówicie się na zdjęcia i zobaczycie jaki będzie efekt.
Po drugie: skupcie się na sobie nawzajem. Nie wiesz jak stanąć? Stańcie razem tak jak Wam wygodnie, tak jak robicie to na co dzień gdy jesteście sami. Nie wiesz co zrobić z rękoma? Obejmij swojego partnera, dotknij dłoni, policzka. Nie wiesz gdzie patrzeć? Zamknij oczy i wtul się w drugą osobę.
Po trzecie: odpowiednie miejsce. Jeśli wstydzicie się, że postronne osoby będą się Wam przyglądać, to na sesję wybierzcie ustronne miejsce. Po co się męczyć na ruchliwym deptaku, kiedy można przejść w boczną uliczkę i tam na spokojnie robić zdjęcia.
Po czwarte: Powiedzcie fotografowi o swoich obawach. Fotograf powinien stanąć na wysokości zadania i bezboleśnie poprowadzić Was podczas sesji uwzględniając wasze obawy i potrzeby.
Po piąte: wybierzcie odpowiedniego fotografa. Ten ostatni punkt w zasadzie jest najważniejszy. Jeśli się do niego przyłożycie to możecie zapomnieć o pierwszych czterech punktach. Dobry, doświadczony fotograf wie jak zwalczyć stres przed sesją narzeczeńską u swoich modeli. Spokojnie rozwieje wasze wątpliwości, zbuduje właściwe nastawienie, zaproponuje odpowiednie miejsce sesji i pięknie Was ustawi do zdjęć.

Asia i Adam

Z Asią i Adamem umówiliśmy się w miejscu, które oferuje wiele ciekawych możliwości a jednocześnie nie jest zbyt mocno uczęszczane. Asia przyznała, że ma stres przed sesją narzeczeńską. Czy to widać na zdjęciach? Z pewnością widać, że są z Adamem bardzo szczęśliwi i że świetnie się bawili.
Dziękuję Wam bardzo za te wspaniałe, bezstresowe popołudnie.

Zapraszam do oglądania: zdjęcia z sesji narzeczeńskiej Asi i Adama.

opis

Na zdjęciach: Asia i Adam
Rodzaj: sesja narzeczeńska
Miejsce: Białystok
Data: 2016/05/15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *