Emilia i Radek – zdjęcia narzeczeńskie nad Narwią

Coffee Bean Studiossesja narzeczeńska0 Comments

zdjęcia narzeczeńskie nad narwią

sesja narzeczeńska

na blogu
0
zdjęć
przekazano
0
zdjęcia
kolorowych
78%
czano-białych
22%

Zdjęcia narzeczeńskie nad Narwią

Z Emilią i Radkiem umówiliśmy się na zdjęcia narzeczeńskie nad Narwią. Siedziba Narwiańskiego Parku Narodowego mieści się w urokliwym pałacyku z XIX w. Z tej dawnej posiadłości w Kurowie pozostało kilka zabudowań gospodarskich oraz sad i park. Bardzo lubię wracać co tego miejsca – w zasadzie tutaj zaczęła się moja przygoda z fotografią ślubną. Ostatnio sporo się tu zmieniło – zarówno w zakresie roślinności wokół pałacyku jak i infrastruktury wodnej.
Zdjęcia narzeczeńskie w moim wykonaniu zazwyczaj mają formę spaceru z parą narzeczonych. Mamy okazję by poznać się bliżej i ustalić różne ślubne detale.
Zdjęcia z Emilią i Radkiem zaczęliśmy w parku. Piękne tylne światło to jest to czego zawsze szukam. Potem skorzystaliśmy z nowowybudowanej przystani. Woda daje wiele ciekawych możliwości na wykonanie romantycznych ujęć. Następnie spacer kładką prowadzącą przez Narwiańskie szuwary. Mały przystanek przy punkcie widokowym i powróciliśmy pod urokliwy biały pałacyk. Godzinny spacer w czułych uściskach wśród pięknych okoliczności przyrody – tak wyglądały zdjęcia narzeczeńskie nad Narwią.

opis

Na zdjęciach: Emilia i Radek
Rodzaj: sesja narzeczeńska
Miejsce: Narwiański Park Narodowy
Data: 2015/08/12

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *