Emilia i Radek – ślub wesele

Coffee Bean Studiosreportaż ślubny0 Comments

ślub wesele Białystok Zambrów

reportaż ślubny

na blogu
0
zdjęć
przekazano
0
zdjęć
kolorowych
76%
czano-białych
24%

Przygotowania ślub wesele

Niedawno pokazywałem zdjęcia narzeczeńskie Emilii i Radka. Teraz czas na kolejne etapy naszej przygody: przygotowania ślub wesele.
Zaczęło się tradycyjnie – przyjeżdżam do Pana Młodego a tu wszystko jeszcze w proszku. Ale Radek nie kazał na siebie długo czekać, po chwili mogliśmy zacząć zdjęcia. Potem dłuższa podróż do domu rodzinnego Emilii – dzięki nawigacji jechałem jak w dym. Po drodze zatrzymałem się w Kołakach aby obejrzeć miejsce ceremonii. Zawsze lubię dokładnie wiedzieć, gdzie można zaparkować samochód, gdzie jest wejście do zakrystii lub plebanii i jak wygląda otoczenie kościoła.
U Emili serdeczne powitanie ze strony Jej Taty. Tutaj też przygotowania w powijakach, ale jest jeszcze dużo czasu. Gdy Panna młoda gotowa czekamy na przyjazd Pana Młodego. Po błogosławieństwie zespół i goście zaśpiewali pieśń na którą Emilka bardzo liczyła 😉
Kolejny punkt programu to wyjście i przejazd do kościoła. Oczywiście wyjeżdżam ostatni a muszę dojechać pierwszy. Udało się – zaparkowałem i czekam na moich Młodych. Po podpisaniu dokumentów zaczyna się liturgia. Miejsce przysięgi jest nietypowe bo Para Młoda przysięgała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w prezbiterium za ołtarzem.
Po skończonej ceremonii dłuugie życzenia bo mnóstwo gości. Jadę szybko na salę weselną, aby się tam zainstalować i czekać w gotowości. Rodzice powitali świeżo upieczonych małżonków, wznieśli toast. Potem gorzko i pierwszy taniec. Zespół był świetny, a goście wspaniali – razem rozkręcili zabawę na całego. Po północy oczepiny, zabawy i efektowny tort.
Tak w wielkim skrócie wyglądały przygotowania, ślub wesele Emilii i Radka. Zapraszam do oglądania…

opis

Na zdjęciach: Emilia i Radek
Rodzaj: reportaż ślubny
Miejsce: Białystok, Zambrów
Data: 2015/08/22
Wesele: Sala Maja w Zambrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *