Ewa + Michał – niezapomniane wesele

Coffee Bean Studiosreportaż ślubny1 Comment

niezapomniane wesele

reportaż ślubny

na blogu
0
zdjęcia
przekazano
0
zdjęć
kolorowych
72%
czano-białych
28%

Niezapomniane wesele

Co zrobić by mieć niezapomniane wesele? Dla Pary Młodej własne wesele jest tym jedynym, szczególnym, niezapomnianym. Zorganizowanym zgodnie z własnymi marzeniami. Ale jak stworzyć niezapomniane wesele dla gości?
Wzruszająca ceremonia, pyszne jedzenie i świetna zabawa na sali weselnej z pewnością potrafią zagnieździć się w pamięci. Dla mnie każda ceremonia ślubna jest wzruszająca. Wiem na której sali weselnej jest świetne jedzenie i jak zabawę weselną prowadzą różne zespoły.
Dla mnie jako fotografa ślubnego niezapomniane wesele tkwi w szczegółach.
Wyszukana ozdoba do włosów, nietuzinkowa mucha, piękny stylowy samochód. Jestem wzrokowcem i to właśnie te drobne rzeczy zapadają mi w pamięci na długo. Sprawiają, że łatwo przypomnieć sobie wrażenia, emocje i powiązać je z konkretnymi osobami.
Ewa i Michał
Gdy sięgam pamięcią do wesela Ewy i Michała pierwsze co przychodzi mi do głowy (oczywiście poza szczęśliwą, uśmiechniętą i bardzo serdeczną Parą Młodą) to Ewy opaska na włosy i mucha Michała. Pamiętam świetną atmosferę podczas przygotowań i niesamowite spojrzenie siostrzenicy Ewy. Pamiętam, że było bardzo ciepło (termometr w klimatyzowanym salonie fryzjerskim pokazywał 30 stopni), a na sali weselnej były taneczne pokazy breakdanceu i Bollywood. Wiele drobnych rzeczy przyczyniło się do tego, że ten ślub znakomicie wpisuje się do kategorii niezapomniane.

opis

Na zdjęciach: Ewa i Michał
Rodzaj: reportaż ślubny
Miejsce: Białystok
Data: 2015/08/08
Fryzura: Studio EM
Ceremonia: NMP z Guadalupe
Wesele: Amadeo

One Comment on “Ewa + Michał – niezapomniane wesele”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *