Kasia + Mateusz – wianek ślubny

Coffee Bean Studiosreportaż ślubnyLeave a Comment

wianek ślubny

reportaż ślubny

na blogu
0
zdjęć
przekazano
0
zdjęcia
kolorowych
95%
czano-białych
5%

Wianek ślubny

W naszej tradycji przyjęło się, że Panna Młoda w dniu ślubu ma niecodziennie przyozdobioną głowę. Najczęściej jest to welon ślubny – marzenie chyba wszystkich dziewczynek. Podobno ma on dłuższą tradycję niż sama suknia ślubna. Z welonem związanych jest wiele obyczajów i przesądów jak choćby to, że ta panna, która złapie welon rzucany w czasie oczepin wyjdzie za mąż w przeciągu roku.
Inną ślubną ozdobą głowy jest woalka. Bardzo wytworna i elegancka siateczka może mieć zarówno formę klasyczną jak i nowoczesną.
Na swój ślub Kasia założyła, moim zdaniem, najbardziej kobiecy i uroczy dodatek – wianek ślubny. Misternie wykonany z żywych kwiatów wianek wspaniale współgrał z suknią ślubną w długości midi.
W czasie ślubu Kasi i Mateusza byłem świadkiem jeszcze wielu nietypowych zdarzeń. Sąsiedzi Kasi bardzo serdecznie pożegnali się z nią, a długi i głośny orszak ślubny przemienił się w spacer. Prawie kilometrowy odcinek Para młoda pokonała pieszo.
W Kościele natomiast zamiast czerwonego dywanu rozsypane były płatki róż.
Nie jest tajemnicą, że Panie biorą na wesele przynajmniej dwie pary butów, aby móc przetańczyć do rana. Zapasowa para butów Kasi bardzo przyciągała wzrok. Wianek ślubny nie spadł z głowy nawet w czasie najbardziej szalonej zabawy.
Zwieńczeniem tego wieczoru był gorący pocałunek przy nietuzinkowym torcie ślubnym. Bardzo misternie przyozdobiony tort stanowił małe dzieło sztuki.
Zapraszam do oglądania; Kasia, Mateusz i śliczny wianek ślubny.

opis

Na zdjęciach: Kasia i Mateusz
Rodzaj: reportaż ślubny
Miejsce: Białystok
Data: 2015/09/19
Ceremonia: Maksymiliana Kolbego
Wesele: Amadeo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *