Mariola + Marek – najwspanialszy ślub

Coffee Bean Studiosreportaż ślubnyLeave a Comment

najwspanialszy ślub

reportaż ślubny

na blogu
0
zdjęcia
przekazano
0
zdjęć
kolorowych
90%
czano-białych
10%

Najwspanialszy ślub

Jak zorganizować najwspanialszy ślub? Jak wcześnie trzeba zacząć wszystko planować? Jak uniknąć przykrych niespodzianek? Te i wiele innych pytań pojawia się w głowach Pary Młodej w kontekście organizacji ślubu i wesela.
Z pewnością wiele informacji można znaleźć na blogach internetowych. Istnieje też kilka czasopism, w których można przeczytać wiele ciekawych informacji i inspiracji. Ogromnym źródłem wiedzy są osoby, które często bywają na ślubach – zarówno jako goście jak i służbowo – jako część obsługi. Bardzo wiele można zaobserwować podczas osobistego udziału w ślubie rodziny czy znajomych. Można też kwestię organizacji pozostawić wyspecjalizowanej firmie.

Zawsze jednak pozostanie jakaś mała cząstka, której nie da się zaplanować. Coś będzie dziełem przypadku czy zrządzenia losu. Ale nie wolno się tym przejmować – trzeba to zaakceptować. Jestem przekonany że zorganizujecie najwspanialszy ślub – Wasz ślub.

Dla mnie ślub Marioli i Marka był NAJ NAJ… pod wieloma szczególnymi względami. Bez wątpienia był NAJzimniejszym ślubem w jakim brałem udział. Gdy Mariola szła do ołtarza to temperatura powietrza wynosiła -17 stopni Celsjusza. O pierwszej w nocy, gdy po skończonych zdjęciach wracałem do domu, wskazówka termometru pokazywała -24 stopnie. Ponoć kilka samochodów gości miało rano problemy z uruchomieniem. Wesele Marka i Marioli było NAJwiększym na jakim byłem. Ponad 250 osób na sali weselnej – to naprawdę robiło wrażenie. Wyobraźcie sobie ile mogło trwać składanie życzeń młodej parze 😉 Na parkiecie mnóstwo tańczących par – DJ nie miał problemu ze znalezieniem chętnych do zabawy. I oczywiście był to NAJwcześniejszy ślub w roku – 2 stycznia to nie jest najbardziej typowy termin ślubny.

opis

Na zdjęciach: Mariola i Marek
Rodzaj: reportaż ślubny
Miejsce: Jasionówka / Suchowola
Data: 2016/01/02
Ceremonia: św. Trójcy Jasionówka
Wesele: Pensjonat Poniatowski Suchowola
DJ: Kuba Szwejkowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *