Milena i Kamil – zdjęcia w niepogodę

Coffee Bean Studiossesja narzeczeńskaLeave a Comment

zdjęcia w niepogodę

sesja narzeczeńska

na blogu
0
zdjęcia
przekazano
0
zdjęć
kolorowych
66%
czano-białych
34%

zdjęcia w niepogodę

Znalezienie dogodnego terminu na sesję zdjęciową czasem może stanowić nie lada wyzwanie. Trzeba przecież pogodzić wyjazdy, pracę i …. pogodę. Wiele osób marzy o zdjęciach przy pięknym zachodzącym słońcu. Ale co zrobić kiedy z trudem znalazło się czas na zdjęcia a na niebie wiszą ciężkie deszczowe chmury? Otóż należy… próbować. Mi przy zdjęciach może przeszkadzać tylko deszcz. Niestety sprzęt fotograficzny nie jest w pełni wodoodporny a chodzenie po łące w mokrej odzieży nie należy do przyjemności. Ale jeśli tylko nie pada to zdjęcia w niepogodę wcale nie muszą być gorsze niż te zrobione ze słońcem w tle. Uważam, że można wówczas osiągnąć bardzo ciekawy, romantyczny i ciepły klimat.
Na zdjęcia z Mielną i Kamilem umawialiśmy się kilkukrotnie – z różnych powodów musieliśmy przełożyć sesję narzeczeńską. A kiedy udało się nam spotkać to na niebie wisiały chmury. Na szczęście zdążyliśmy. Ostatnie ujęcia robiliśmy przy pierwszych kroplach deszczu.
Dziękuję Milenie i Kamilowi za zaangażowanie w tę sesję narzeczeńską, wspaniałą stylizację i cierpliwość przy pozowaniu. Najważniejsze to chcieć i próbować.
Zapraszam do oglądania: Milena i Kamil – zdjęcia w niepogodę.

opis

Na zdjęciach: Milena i Kamil
Rodzaj: sesja narzeczeńska
Miejsce: Białystok
Data: 2016/07/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *