Paulina + Janek – fotki ślubne

Coffee Bean Studiosreportaż ślubny0 Comments

Fotki ślubne

reportaż ślubny

na blogu
0
zdjęcia
przekazano
0
zdjęcia
kolorowych
77%
czano-białych
23%

Fotki ślubne

Choć niektórzy mówią o nich pogardliwie fotki ślubne, to dla większości są to zdjęcia szczególne, wyczekane i bardzo ważne jeśli nie najważniejsze w życiu. Dlatego tak ważny jest wybór właściwego fotografa. Nie tylko pod kątem stylu zdjęć, który prezentuje, ale zwłaszcza ze względu na osobę samego fotografa. Któż chciałby współpracować z opryskliwą i nieprzyjemną osobą nawet jeśli jest najlepszym (albo najtańszym) fachowcem na rynku. Dlatego polecam przyszłym parom młodym aby podczas spotkania z fotografem prócz strony technicznej poznać też tę ludzką stronę. Ta osoba będzie nie tylko pstrykać fotki ślubne, ale też będzie tuż przy przy Was przez cały dzień ślubu a potem jeszcze plener. Warto zadbać aby w tym szczególnym dniu nic nie przysparzało dodatkowych problemów i zmartwień.

Paulina i Janek

Z Pauliną i Jankiem widzieliśmy się pierwszy raz kilka lat temu na ślubie Jej starszej siostry Justyny. To, że wybrali mnie na swojego fotografa ślubnego jest dla mnie dowodem uznania efektów mojej pracy co mi bardzo schlebia i bardzo Wam za to dziękuję 🙂 Zupełnie inaczej pracuje się ze świadomością, że wśród gości są znajome osoby.
Paulina i Janek to przesympatyczna i ciepła para. Na początku lekko zestresowani, potem ten najważniejszy moment w czasie ceremonii i rozluźnienie po przysiędze.
W następnym wpisie fotki ślubne z pleneru …

opis

Na zdjęciach: Paulina i Janek
Rodzaj: reportaż ślubny
Miejsce: Białystok
Data: 2015/08/01
Ceremonia: sanktuarium Miłosierdzia
Wesele: Gracja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *