plener ślubny białystok

721 . 287 . 037

Plener ślubny

Plener ślubny z emocjami i klimatem

Sesję plenerową możemy zaplanować ze szczegółami, chętnie pojadę w Wasze ulubione miejsca. Możemy też plener ślubny zrobić spontanicznie. Wszystko zależy od Waszego temperamentu i oczekiwań. Otoczenie może być ważnym elementem zdjęcia, ale najważniejsza jest Para Młoda i uchwycone emocje.

Nie tylko łąki i łany zbóż są miejscem gdzie można wykonać plener ślubny Białystok i okoliczne miejscowości kryją wiele bardzo ciekawych miejsc. Jako fotograf ślubny uwielbiam robić zdjęcia w Tykocinie – to miasteczko daje mnóstwo możliwości do kreatywnej pracy. Każda ściana, każda forma architektoniczna może być świetnym tłem dla ujęcia pełnego uczuć – a tym właśnie dla mnie jest fotografia ślubna.

Zachęcam do planowania pleneru ślubnego w godzinach wieczornych. Wówczas można złapać światło w tak zwanej złotej godzinie. Słońce daje wówczas przyjemnie, miękkie światło o charakterystycznym złotym odcieniu. Nisko położona tarcza słońca pozwala na podświetlenie postaci z tyłu co dodaje niezwykłej romantycznej poświaty.

plener ślubny Białystok
zdjęcia w plenerze Białystok i okolice