reportaż ślubny Białystok

721 . 287 . 037

reportaż ślubny

Fotografuję różne ceremonie ślubne


dotychczas:

0
W kościele
katolickim
0
W cerkwii
prawosławnej
0
W Urzędzie
Stanu Cywilnego
0
inne

przygotowania

reportaż w dniu ślubu

Współczesna fotografia ślubna odchodzi od starannie wyreżyserowanych zdjęć w studiu wykonanych po złożeniu przysięgi przez parę młodą. Aby uwiecznić emocje trzeba być blisko z parą młodą przez wiele godzin. I być niewidocznym, nie rzucać się w oczy. Dlatego właśnie zdecydowałem się wprowadzić reportaż ślubny
Białystok jest miastem z tradycjami. Planowanie ślubu często zaczynają się ponad rok przed wyznaczonym terminem. Warto uwiecznić ich kulminację czyli przygotowania. Zgodnie z zasadami reportażu staram się w tym czasie być niewidoczny i jak najmniej ingerować.

Zdjęcia ślubne z przygotowań

W dniu ślubu jestem do dyspozycji Pary Młodej od godziny 11. Reportaż wedle życzenia możemy zacząć u kosmetyczki, by potem kontynuować je w domu Pana Młodego czy Panny Młodej.

reportaż ślubny Białystok

ceremonia

Fotografie ślubne pełne emocji


Najwięcej emocji w reportażu ślubnym ujawnia się podczas ceremonii. Wzruszają się wszyscy goście, babcie, rodzice i oczywiście Pary Młode.

Profesjonalny reportaż ślubny z ceremonii

Ceremonia ślubna to moment niezwykle ważny – tu nie ma miejsca na powtórki, dlatego dokładam wszelkich starań aby być w tym momencie niezawodnym. Nie są mi obce różne formy ślubów.

Dotychczas fotografowałem:

  • Ślub katolicki
  • ślub prawosławny
  • ślub cywilny w USC
  • ślub protestancki
  • ślub humanistyczny

Wesele

Przyjęcie weselne

Po skończonej ceremonii Para Młoda przyjmuje życzenia od gości a następnie udają się na przyjęcie weselne, który odbywa się najczęściej w domu weselnym czy restauracji. Reportaż ślubny z przyjęcia trwa do godziny 1 w nocy.

Wesele w plenerze

Zarówno śluby jak i przyjęcia w plenerze są w Polsce rzadkością, ale jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych ceremonii i wesel. Można tutaj popuścić wodze wyobraźni i pokusić się o romantyczne białe namioty przyozdobione ze smakiem. Drewniana podłoga to wyśmienity parkiet, a nagrzewnice zapewnią ciepło nocą.

Sesja plenerowa w dniu ślubu

Często przyjęcia weselne odbywają się w bardzo urokliwych miejscach. Wówczas namawiam Parę Młodą aby na krótko opuściła gości by zrobić kilka zdjęć. Taka chwila odosobnienia dla dwójki zakochanych doda sił by dotrwać w tańcu do rana.