sesja narzeczeńska Białystok

721 . 287 . 037

Sesja narzeczeńska

Przedślubna sesja narzeczeńska

Częstym problemem dla Pary Młodej bywa krępująca obecność fotografa i kamerzysty. To przecież obca osoba, a sama świadomość, że ktoś stoi za plecami i czyha na ujęcia może być paraliżująca. Doskonałym sposobem na przyzwyczajenie się do obecności fotografa ślubnego i aparatu jest sesja narzeczeńska Białystok i okolice są miejscem, gdzie mieszka mnóstwo wspaniałych par z ciekawymi zainteresowaniami. To właśnie hobby i pasja mogą być ciekawym tematem na sesję narzeczeńską.
Dla wielu osób taka sesja to pierwszy kontakt z profesjonalnym fotografem. Ta krótka przygoda pozwala na zapoznanie się ze sposobem pracy fotografa i poznanie go bliżej jako człowieka. Dzięki temu w czasie reportażu ślubnego dźwięk migawki nie będzie Wam już obcy, będziecie bardziej rozluźnieni dzięki czemu w dniu ślubu lepiej wyjdziecie na zdjęciach.
Dla mnie jako fotografa taka sesja też jest bardzo ważna, gdyż pozwala poznać Wasz charakter. W tym czasie przekazuję mnóstwo pomocnych wskazówek, które z pewnością przydadzą się w dniu ślubu aby uniknąć przykrych niespodzianek i uzyskać jak najlepsze zdjęcia.
Sama sesja trwa około godziny. Zazwyczaj jest to forma romantycznego spaceru w plenerze. Zawsze jestem otwarty na pomysły przyszłej Pary Młodej. Z chęcią wplatam w sesje gadżety mające związek z zainteresowaniami moich modeli. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej poddawane są takiej samej skrupulatnej obróbce i korekcie jak te z reportażu ślubnego.

Jeżeli zaplanujemy sesję narzeczeńską odpowiednio wcześnie to możecie otrzymane zdjęcia wykorzystać do wielu celów:


  • zaproszenia ślubne

  • prezent dla rodziców

  • podziękowania dla gości

  • strona internetowa „w oczekiwaniu na ślub”

 

Wyjątkowy prezent dla rodziców Pary Młodej

Uchwycić emocje – to mój cel. Podczas fotografowania zakochanych ludzi często zdjęcia robią się same. Takie romantyczne ujęcia z pewnością będą znakomitym prezentem dla rodziców podczas podziękowań. Z pewnością nie jedna łza popłynie na widok ukochanej córki i syna na zdjęciu pełnym emocji i uczuć.

.

Pojedyncze zdjęcie można oprawić w elegancką ramę, można też pokusić się o wielkoformatowy wydruk na płótnie. Znakomicie sprawdzają się też małe albumy i fotoksiążki. Można je też umieścić w albumie ślubny jako wstęp do fotografii ślubnych. Takie pomysły można mnożyć a każdy z nich z pewnością przejdzie próbę czasu w przeciwieństwie do szybko więdnących kwiatów. Rodzice chętnie będą spoglądali na zdjęcia swych szczęśliwych dzieci.

Sesja .
Wybierzcie sami.

 

Zdjęcia dla zakochanych na różne okazje

Jeśli nie masz pomysłu na walentynki czy rocznicę czy imieniny to sesja dla zakochanych będzie z pewnością świetnym pomysłem dla par w każdym wieku. To szczególna okazja aby uwiecznić prawdziwe uczucie, bliskość, czułość – jednym słowem miłość. Życie tak szybko przemija, każdego roku spotyka nas tyle nowego. Warto w tym biegu zatrzymać się na chwilę by zatrzymać na zawsze swoje emocje.


sesja zaręczynowa Białystok
sesja narzeczeńska Białystok