5 września, 2016

Foty ślubne / Eliza + Marcin

Choć niektórzy mówią o nich pogardliwie foty ślubne, to dla większości są to zdjęcia szczególne, wyczekane i bardzo ważne jeśli nie najważniejsze w życiu. Dlatego bardzo ważny jest wybór właściwego fotografa. Nie tylko pod kątem stylu zdjęć, który prezentuje, ale zwłaszcza ze względu na osobę samego fotografa.

Foty ślubne

Któż chciałby współpracować z opryskliwą i nieprzyjemną osobą nawet jeśli jest najlepszym (albo najtańszym) fachowcem na rynku. Dlatego polecam przyszłym parom młodym aby podczas spotkania z fotografem prócz strony technicznej poznać też tę ludzką stronę. Ta osoba będzie nie tylko pstrykać foty ślubne, ale też będzie tuż przy przy Was przez cały dzień ślubu a potem jeszcze plener. Warto zadbać aby w tym szczególnym dniu nic nie przysparzało dodatkowych problemów i zmartwień.

Eliza + Marcin / zakochani są wśród nas

Eliza i Marcin wzbudzili we mnie sympatię od pierwszej chwili. To bardzo ciepłe i serdeczne osoby. Gdy patrzyli na siebie w ich oczach było widać szczęście i miłość. W tym momencie wiedziałem, że czeka nas wspaniała przygoda i piękne zdjęcia ślubne. Do końcowego efektu znacznie przyczyniła się Marta Gąska i Sylwia Rudnicka, które zadbały o make-up i fryzurę. Wspaniale dobrana, nieziemska i nietuzinkowa suknia ślubna znakomicie podkreślała urodę panny młodej. A na plenerze czekała mnie wspaniała niespodzianka – wianek ślubny na głowie Elizy.

Zdjęcia ślubne w plenerze

Nieodłączną częścią ślubnego pakietu są zdjęcia ślubne w plenerze. Białystok ma mnóstwo interesujących miejsc w których można wykonać plener ślubny. Zdjęcia zaczęliśmy przy budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej. Obiekt ten wzbudza wiele kontrowersji. Jedni uważają go za bardzo nowatorski i ciekawie wkomponowany w zieleń a inni za brzydki i kiczowaty. Dla mnie jest to bardzo ciekawe miejsce zdjęciowe, ze względu na swoje zróżnicowanie. Są tu zarówno elementy surowe, industrialne jak i bardzo ciepłe, romantyczne. Jako dopełnienie tego miejskiego pleneru wybraliśmy łąki nieopodal Wasilkowa.

info

r56


SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT