25 stycznia, 2016

Najwspanialszy ślub / Mariola + Marek

Jak zorganizować najwspanialszy ślub? Jak wcześnie trzeba zacząć wszystko planować? Jak uniknąć przykrych niespodzianek? Te i wiele innych pytań pojawia się w głowach Pary Młodej w kontekście organizacji ślubu i wesela.

Z pewnością wiele informacji można znaleźć na blogach internetowych. Istnieje też kilka czasopism, w których można przeczytać wiele ciekawych informacji i inspiracji. Ogromnym źródłem wiedzy są osoby, które często bywają na ślubach – zarówno jako goście jak i służbowo – jako część obsługi. Bardzo wiele można zaobserwować podczas osobistego udziału w ślubie rodziny czy znajomych. Można też kwestię organizacji pozostawić wyspecjalizowanej firmie.

Zawsze jednak pozostanie jakaś mała cząstka, której nie da się zaplanować. Coś będzie dziełem przypadku czy zrządzenia losu. Ale nie wolno się tym przejmować – trzeba to zaakceptować. Jestem przekonany że zorganizujecie najwspanialszy ślub – Wasz ślub.

najwspanialszy ślub

Dla mnie ślub Marioli i Marka był NAJ NAJ… pod wieloma szczególnymi względami. Bez wątpienia był NAJzimniejszym ślubem w jakim brałem udział. Gdy Mariola szła do ołtarza to temperatura powietrza wynosiła -17 stopni Celsjusza. O pierwszej w nocy, gdy po skończonych zdjęciach wracałem do domu, wskazówka termometru pokazywała -24 stopnie. Ponoć kilka samochodów gości miało rano problemy z uruchomieniem. Wesele Marka i Marioli było NAJwiększym na jakim byłem. Ponad 250 osób na sali weselnej – to naprawdę robiło wrażenie. Wyobraźcie sobie ile mogło trwać składanie życzeń młodej parze 🙂 Na parkiecie mnóstwo tańczących par – DJ nie miał problemu ze znalezieniem chętnych do zabawy. I oczywiście był to NAJwcześniejszy ślub w roku – 2 stycznia to nie jest najbardziej typowy termin ślubny.

Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów z zimowego ślubu Marioli i Marka.

INFORMACJE

Na zdjęciach: Mariola i Marek

Rodzaj: reportaż ślubny

Miejsce: Jasionówka / Suchowola

Data: 2016/01/02

Ceremonia: św. Trójcy Jasionówka

Wesele: Pensjonat Poniatowski Suchowola

DJ: Kuba Szwejkowski


SHARE THIS STORY
COMMENTS
ADD A COMMENT