20 lipca, 2016

Zdjęcia w niepogodę / Milena + Kamil

Znalezienie dogodnego terminu na sesję zdjęciową czasem może stanowić nie lada wyzwanie. Trzeba przecież pogodzić wyjazdy, pracę i …. pogodę. Wiele osób marzy o zdjęciach przy pięknym zachodzącym słońcu. Ale co zrobić kiedy z trudem znalazło się czas na zdjęcia a na niebie wiszą ciężkie deszczowe chmury? Otóż, należy… próbować.

zdjęcia w niepogodę

Mi przy zdjęciach może przeszkadzać tylko deszcz. Niestety sprzęt fotograficzny nie jest w pełni wodoodporny a chodzenie po łące w mokrej odzieży nie należy do przyjemności. Ale jeśli tylko nie pada to zdjęcia w niepogodę wcale nie muszą być gorsze niż te zrobione ze słońcem w tle. Uważam, że można wówczas osiągnąć bardzo ciekawy, romantyczny i ciepły klimat.

Na zdjęcia z Mielną i Kamilem umawialiśmy się kilkukrotnie – z różnych powodów musieliśmy przełożyć sesję narzeczeńską. A kiedy udało się nam spotkać to na niebie wisiały chmury. Na szczęście zdążyliśmy. Ostatnie ujęcia robiliśmy przy pierwszych kroplach deszczu.

Dziękuję Milenie i Kamilowi za zaangażowanie w tę sesję narzeczeńską, wspaniałą stylizację i cierpliwość przy pozowaniu. Najważniejsze to chcieć i próbować. Zapraszam do oglądania: Milena i Kamil – zdjęcia w niepogodę.


SHARE THIS STORY
COMMENTS
ADD A COMMENT