30 lipca, 2016

Zdjęcia ślubne w plenerze / Asia + Adam

Chyba każda para młoda marzy by mieć piękne zdjęcia ślubne w plenerze. Dla mnie plener ślubny to nie tylko zdjęcia na łące czy nad wodą. Szukam szczególnych miejsc, które będą pasowały do charakteru konkretnych osób.

fr. en plein air – na świeżym powietrzu

zdjęcia ślubne w plenerze

Zdjęcia plenerowe można zrobić zarówno w zieleni jak i w scenerii miejskiej. Robiłem też ślubne plenery we wnętrzach. W zasadzie każde miejsce może być znakomitym tłem do opowiedzenia historii miłosnej, ale warto dobrać je z rozmysłem, aby nie kłóciło się ono z charakterem nowożeńców.

zdjęcia ślubne nad wodą

Bardzo wdzięcznym tłem do ślubnych plenerów są miejsca nad wodą. Rzeka, staw, jezioro czy też leśny strumień dają wiele możliwości zaaranżowania ciekawych kadrów. W takich miejscach często można skorzystać z łódki albo pomostu. Zdarza się okazja aby zdjąć buty i zanurzyć stopy w piasku. Można też oczywiście wejść do wody.

drewniany dworek

Bardzo lubię poznawać nowe, ciekawe miejsca na zdjęcia. Asia i Adam pokazali mi wspaniały, zapomniany drewniany dworek. To miejsce choć zaniedbane i nadgryzione zębem czasu ma niesamowity klimat. Bardzo mi się podobała przeszklony przedsionek. Szukałem takiego od dłuższego czasu.

zdjęcia ślubne w ogrodzie

Ostatnią lokalizacją tej sesji zdjęciowej był… rodzinny dom Adama. Tak. To właśnie w przydomowym ogrodzie i na werandzie robiliśmy ostatnie zdjęcia. Wcześniej zajechaliśmy jeszcze do domu dziadków Asi aby zrobić zdjęcie na ławeczce – z portretem ślubnym jej dziadków.

Zapraszam do obejrzenia kliku kadrów z pleneru ślubnego Asi i Adama.

p052

SHARE THIS STORY
COMMENTS
ADD A COMMENT