12 września, 2015

Za mundurem … plener ślubny mundurowy / Iwona + Piotr

Kiedy powiedziałem A pokazując zdjęcia ze ślubu Iwony i Piotrka to muszę też powiedzieć B i zaprezentować plener ślubny.

Nie tylko ja bardzo lubię Tykocin. Iwona z Piotrkiem mieli tam wesele i bardzo chcieli abyśmy właśnie tam zrobili ślubne zdjęcia plenerowe.

Okoliczne pola i łąki nad rzeką dały piękne tło. Wybraliśmy się też do tamtejszego zamku, by wykorzystać piękne czerwone mury. Pod tykocińską Bazyliką mieliśmy wspaniałe światło. Bardzo lubię te miejsce ze względu na romantyczne łuki i białe ściany które dodają zdjęciom lekkości.

Zdjęcia ślubne robiliśmy też w okolicy Wielkiej Synagogi, która została wybudowana 1642 roku. Z tym miejscem wiąże się legenda. Otóż ponoć dawno temu wędrowny rabin umieścił w żyrandolu synagogi modlitwy. Po wielu latach w przeddzień święta Jom Kipur kiedy w synagodze było ponad tysiąc osób. Nagle ten żyrandol urwał się, ale spadł w taki sposób, że nikomu nic się nie stało.

W momencie robienia zdjęć 
Wielka Synagoga miała białe ściany
a od 2019 roku ma przywrócony
łososiowy kolor z czasu wybudowania.

plener ślubny mundurowy

Również tym razem Piotrek zaprezentował swój galowy mundur. Oczywiście zrobiliśmy też klasyczne zdjęcia ślubne w garniturze.

Czas w miłym towarzystwie szybko mija i zanim się spostrzegliśmy zrobiłem ponad 300 zdjęć, z których kilkadziesiąt po retuszu pojawiło się na płycie.

Dziękuję Wam bardzo i do zobaczenia…


SHARE THIS STORY
COMMENTS
ADD A COMMENT