24 czerwca, 2015

Zdjęcia ślubne z motocyklem / Agnieszka + Jakub

Na plener ślubny z Agnieszką i Jakubem wybraliśmy się do Białowieży. Znają tę okolicę od dawna – wiele razy spędzali tam razem czas. Wcale nie planowaliśmy, że będą to zdjęcia ślubne z motocyklem – po prostu tak wyszło. To taka niespodzianka jaką lubię najbardziej, gdy pojawia się nowy temat, nowe podejście, nowe wyzwanie. Chociaż to nie pierwszy raz kiedy podczas moich zdjęć w kadrze pojawił się motocykl to tym razem było wyjątkowo. Bo wyjątkowy był sam motocykl. Perełka ze stajni CEZET. Tata Kuby pilotował nas na nim na trasie Białystok – Białowieża.

Kiedy już dojechaliśmy na miejsce to od razu rzuciliśmy się w wir… nie nie. Najpierw kawa. To znaczy Kuba pił kawę, Agnieszka przygotowywała się a ja robiłem zdjęcia. Potem wyszliśmy na pobliską łąkę gdzie często widywano Żubry. Wszakże Puszcza Białowieska to ich królestwo.

zdjęcia ślubne z motocyklem

Nie było palenia gumy, nie było zdjęć przy prędkości 100km/h. Nie tego chcieliśmy. Motocykl przewinął się przez nasz plener, ale nie był jego głównym elementem.

Potem udaliśmy się do Parku Pałacowego pod dworek gubernatora. Piękny drewniany budynek stanowił wdzięczne tło do naszych zdjęć. Ostatnia stacja naszej wycieczki miała miejsce na starym dworcu kolejowym Białowieża Towarowa z 1903r. gdzie stoi wspaniała lokomotywa parowa.

Miłym akcentem podczas sesji plenerowych są chwile gdy dzieci nas zaczepiają. Małe dziewczynki są zachwycone Panna Młodą – pewnie wtedy zaczynają snuć marzenia o swoim pięknym ślubie. Tym razem nie było inaczej – Agnieszka usłyszała od dziewczynki, że ta też chciałaby być taką księżniczką.


SHARE THIS STORY
COMMENTS
EXPAND
ADD A COMMENT