29 stycznia, 2016

Zimowy plener ślubny we wnętrzach / Mariola + Marek

Zima nie jest najbardziej typowym okresem na ślub a zimowy plener ślubny nie jest łatwym przedsięwzięciem. Zdjęcia w plenerze w ogromnym stopniu zależą od pogody a ta potrafi być bardzo kapryśna. Mimo, że Mariola i Marek trafili na piękny śnieg to było wówczas wyjątkowo zimno. W takiej sytuacji warto przenieść plener ślubny do wnętrz. Stylizacja ślubna pary młodej doskonale wpisywała się w klimaty retro, dlatego wybór padł na muzeum samochodów i muzeum wnętrz pałacowych.

zimowy plener ślubny we wnętrzach – muzeum samochodów

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Białymstoku mieści się na węglówce. Stowarzyszenie Moto Retro zebrało tam wiele wspaniałych eksponatów. Oprócz samochodów i motocykli z których najstarsze pochodzą z początku XXw. można zobaczyć też zabytkowe rowery, eksponaty dawnej komunikacji miejskiej, kolejnictwa oraz pożarnictwa. Rodzynkiem jest jeden z trzech zachowanych na świecie kabriolet Adler Trumph.

zimowy plener ślubny we wnętrzach – muzeum wnętrz pałacowych

Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy w salach, które były dawniej apartamentami Branickich umieściło ekspozycję mebli, z których najstarsze pochodzą z XVIII w. Oprócz nich można zobaczyć wiele elementów wystroju wnętrz takich jak: zegary, porcelana, rzeźby, kinkiety i dywany. Całość daje niesamowite wrażenie elegancji i luksusu.

Zapraszam do oglądania: Mariola, Marek i ich zimowy plener ślubny we wnętrzach.

p052


SHARE THIS STORY
COMMENTS
ADD A COMMENT